Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ


Buharist.com ’un gizlilik ve güvenlik politikası. www.Buharist.com web sitesini ziyaret ettiğinizde aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.


Değerli Buharist.com üyesi


Kişisel bilgilerinizin gizlilik ve güvenliği bizim için en önemli konuların başında gelmektedir. buharist.com olarak sizden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. (isim, doğum tarihi, e-posta vb.) Bu bilgiler istisnasız hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmamakta, sadece adres bilgileriniz ürünü size ulaştırmak adına iş ortaklarımızdan kargo şirketi ile paylaşılmaktadır. Bilgiler tamamen size daha iyi hizmet verebilmek adına kısmen Buharist.com sitemizde size tekrar ulaşmak ve kampanyalardan haberdar etmek için kullanılmaktadır.


buharist.com sitemizin güvenliği 128 Bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan Rapid SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

 


Buharist.com’ da kişisel bilgileriniz siz hem offline hem de online iken koruma altındadır. Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta, herhangi bir veritabanında KAYIT EDİLMEMEKTE ve/veya 3. şahıslara iletilmemektedir.


buharist.com ’un güvenli ortamında yapacağınız alışveriş işlemlerinde, siz değerli müşterilerimiz ve kredi kartı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi veya kurum tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır.


Müşterilerimiz buharist.com' da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz , yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır.


Bilgilerin gizliliği ve güvenliği hakkında buharist.com‘ a sormak istediğiniz başka sorular olursa, info@buharist.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Güvenli Alışverişler Dileriz

Buharist Ailesi​

Buharist eLikit
© 2016